Odbornost
odbornost.avenier.cz
Lékárna
Žádankový prodej
Vakcíny do ordinace
vakciny.avenier.cz
Očkování na cesty
www.ockovacicentrum.cz

Vakcíny do ordinací

Vyškolený tým specialistů distribuce zajišťuje závoz očkovacích látek přímo do ordinací praktických lékařů, pediatrů i gynekologů. Součástí našich komplexních služeb je distribuce očkovacích látek pro komerční očkování („očkování na žádost“) i pro povinné očkování („pravidelné, zvláštní a mimořádné“), a to za dodržení přísných legislativních i kvalitativních podmínek. Naši zákazníci oceňují především:

Pokrytí celé České republiky
Deset distribučních skladů s certifikací dle technické normy ČSN EN ISO 9001:2016 logisticky pokrývá celou republiku a obsluhuje cca 5 500 lékařů měsíčně. Jsme schopni dodat očkovací látky do kteréhokoliv místa v České republice. Závozy jsou realizovány každý pracovní den s týdenní periodou.

Rychlost a jednoduchost objednání vakcín
Díky profesionálnímu a dostatečně dimenzovanému oddělení péče o zákazníka má lékař možnost objednat si zboží a služby telefonicky každý pracovní den od 6:30 do 17:00 hodin. 95 % příchozích hovorů vyřídíme do 20 sekund. Avenier umožňuje svým zákazníkům přístup ke službám a informacím i prostřednictvím internetových stránek vakciny.avenier.cz. Zde poskytujeme především odborné informace k jednotlivým produktům, akční nabídky a cenová zvýhodnění.

Široký sortiment a skladové zásoby
V našich distribučních centrech máme veškerý sortiment očkovacích látek jak pro povinné očkování, tak i pro očkování komerční („očkování na žádost“). Pro informace o dostupnosti očkovacích látek využíváme nepřetržitý monitoring zásob a v případě výpadku dodávek jsme zásobeni na 4 až 5 týdnů dopředu.

ordinací kontaktuje
denně naší linku
specialistů navštěvuje
pravidelně ordinace
všech praktiků a pediatrů
měsíčně obsloužíme

Očkování a cestovní medicína

V našich profesionálně vybavených centrech Očkování a cestovní medicíny se věnujeme prevenci tuzemských i exotických infekčních onemocnění. Poskytujeme poradenství v oblasti cestovní medicíny a prodáváme doplňkový sortiment pro cestovatele. Hlavními přednostmi Avenieru jsou:

Dostupnost
Naše centra Očkování a cestovní medicíny jsou rozmístěna po celé České republice.

Úspora času
Zákazník má možnost se objednat na přesný termín prostřednictvím telefonu na zákaznické lince nebo vyplněním jednoduchého formuláře na internetových stránkách www.ockovacicentrum.cz z pohodlí svého domova. Samotná návštěva včetně aplikace očkovací látky trvá průměrně 15 minut.

Zkušený tým odborníků
Náš tým tvoří 35 specialistů na očkování a cestovní medicínu, kteří jsou odbornými autoritami v této oblasti. Důkazem jsou četné publikace a odborné přednášky. Samozřejmostí je odborné poradenství dle individuálních potřeb zákazníka.

Unikátní služby
Díky automatickému systému avizace přes e-mail jsou naši klienti včas informováni o blížícím se termínu přeočkování. Od roku 2014 nabízíme také službu elektronického očkovacího průkazu, který slouží k elektronické evidenci osobního očkování. Více informací naleznete na www.ockovacicentrum.cz.

očkovacích center
v české republice
trvá průměrná
návštěva zákazníka
členů týmu v našich
centrech

Distribuce centrových léčiv

Naší konkurenční výhodou je kombinace unikátní technologie zajištění chladového řetězce a celoplošného pokrytí ČR. Díky tomu poskytujeme výrobcům vysoce termolabilních a klinických léčiv služby kontrolovaného distribučního kanálu do specializovaných center a nemocnic v ČR.

Pokrytí celé České republiky
Deset distribučních skladů s certifikací dle technické normy ČSN EN ISO 9001:2016 logisticky pokrývá celou republiku a zajištuje tak spolehlivé dodávky do 24 hodin do všech nemocnic a specializovaných zdravotnických zařízení.

DTH/DTP distribuční kanály
Mimo standardní distribuci léčivých přípravků poskytujeme současně také službu distribuce v režimu DTP/H (Direct to Pharmacy/Hospital) za účelem realizace kontrolovaného kanálu toku zboží. Našim partnerům rovněž poskytujeme služby konsignačních skladů. 

Garance dodržení SDP
Díky špičkovému technologickému vybavení a pravidelně školenému týmu specialistů, který zajišťuje skladování a samotnou distribuci léčiv, jsme schopni garantovat a doložit 100% shodu s požadavky na SDP (GDP -Good Distribution Practice), včetně vysoce citlivých a termolabilních léčiv.

Garance dostupnosti léčiv
Mimořádně otevřená komunikace s našimi dodavateli nám umožňuje velmi efektivně řídit stavy zásob a tím i garantovat dostupnost námi dodávaných léčiv našim zákazníkům.

Nahoru